O nas

Dlaczego powstala ta strona.

Strona practise.pl powstała w wyniku potrzeby i głodu wiedzy. Od wielu lat uczę dzieci języka angielskiego, korzystam z wielu źródeł, książek, publikacji. W mojej praktyce spotykam dzieci, młodzież i ich rodziców, jak również uczących się dorosłych, którzy często nie wiedzą jak mają pokierować nauką swoją lub swojego dziecka. 

Sama w swojej praktyce spędziłam długie godziny na poszukiwaniu odpowiednich ćwiczeń. Muszę przyznać że zabiera to bardzo dużo czasu a ich ilość nadal jest ograniczona. 

Często rodzice pytają mnie o stronę w internecie, na której znajdą gry, ćwiczenia i inne pomoce do nauki. Znam, ale jest ich wiele i nikt nie ma czasu skakać ze strony na stronę.

Postanowiłam więc stworzyć miejsce w którym skupię ćwiczenia, gry, zabawy, filmy, bajki, piosenki i postaram się ich zamieszczać wystarczająco dużo aby wystarczyły do porządnego zrozumienia i przećwiczenia wybranych zagadnień.

Ponieważ jestem aktywnym nauczycielem, widzę z czym dzieci sobie nie radzą dlatego będę chciała wspierać je w zrozumieniu i utrwaleniu wiadomości.

Młodzież i dorośli znajdą tutaj różnorodne ćwiczenia w zależności od poziomu zaawansowania, który jest bardzo wyraźnie zaznaczony w każdym zadaniu.

0